“Intouchables (2011) Türkçe Altyazı” üzerine 27 düşünce

 1. hocam böyle bir kaç yasaklı bir film daha var. Beasts of the Southern Wild ve Safety Not Guaranteed gibi onları da paylaşır mısın?

 2. Fransiz Lynn sana ne, once git alt yazi neden yayinlanir ona bak… sen kaldirin diye emirler yagdiriosun.. varligi ile dunyayi kirletiyor ben kufurlerle sitenizi kirletmeyim.

 3. Valla kim ne dersin emeği geçenlere teşekkür ederim.Güzel bir filmi izleyebileceğim sayenizde..

 4. fransızlar işte koca hollywood yapımları ses çıkarmıyor bunlar bi havalarda..izlemem bile artık.

 5. Filmin 720p için alt yazısı opensubtitles’ta var. Muhtemelen diğer versiyonlar için de vardır. Alt yazı aramakla uğraşmak istemiyorsanız umplayer sizin için otomatikman arayıp buluyor ve yüklüyor, bir media oynatıcı için gerçekten çok güzel bir özellik, herkese tavsiye ederim.

 6. Intouchables | (2011) | 1080p | BluRay | DD5.1 | x264 | EbP için uyumlu altyazı vermeniz mümkün mü yukarıdaki altyazı uymadı

  1. teşekkürler..ben de divxplanetta görünce şaşırmıştım. daha altyazısı yapılmamış diye..o kadar film var hatta daha büyük bütçeli onlarla uğraşmıyolar da işi gücü bırakıp bunla nasıl uğraşıyorlar hayret..

 7. Lynn çok şakacısın.
  Merak ediyorum sen kimsin, ve neye dayanarak altyazıyı telif hakları kapsamına alıyorsun.

  1. elinize sağlık sadece bu sitede bulabildim.
   Yanlış anlamayın film izlemek için değil açıp altyazıyı roman gibi okuyacağım :D

 8. Telif hakları nedeniyle bu sayfayı kaldırır mısınız? Diğer sitelerde altyazının bulunmamasının ve düzenli olarak silinmesinin bir nedeni var.

  1. Filmin altyazısını arıyorsa birileri demek ki telif hakkı olayını da göz ardı etmiştir çoktan. yani boşa..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>