AliExpress Fırsat Ürünleri

AliExpress Fırsat Ürünleri : Herşeye Rağmen Alışveriş Yapmak İsteyenlere

Bir dönemin gözde yurtdışı alışveriş sitesi AliExpress önce hükümetin gümrük vergisi uygulamaları, daha sonra da ücretsiz kargo avantajının ortadan kalkması nedeniyle cazibesini yitirdi. Bununla birlikte Türkiye’de bulması zor bazı ürünler, çeşitli elektronik bileşenler ve meraklıları için AliExpress’ten alışveriş fırsatı hala devam ediyor. Düzenli olarak güncellemeye çalışağım bu yazıda da kendi ilgi alanlarım neticesinde göze çarpan bazı ilanları düzenli olarak paylaşacağım.

Herkese iyi alışverişler. Gümrük verginiz az, kargonuz hızlı olsun…

AliExpress’e ilk kez üye olacaksanız bu bağlantıyı kullanarak 24$ değerinde indirim kuponu kazanabilirsiniz.

1. SKMEI 1251 Sportif Kol Saati

Fiyat : 11.42$

Kuponlar ile daha ucuza da mal edebileceğiniz, alarm, tarih, kronometre, ışık ve farklı renk seçenekleri barındıran sportif bir kol saati. Linkteki satıcıdan alırsanız kargo ücretsiz.

2. HONHX Marka Sportif Erkek Kol Saati

Fiyat : 4.05$

Kuponlar ile daha ucuza da mal edebileceğiniz, alarm, tarih, kronometre, ışık ve farklı renk seçenekleri barındıran sportif bir kol saati. Linkteki satıcıdan alırsanız kargo ücreti 0.45$. Renk seçeneklerine göre fiyat da 4.20 dolara kadar çıkabiliyor.

3. MIGEER Marka Erkek Kol Saati Klasik Quartz

Fiyat : 3.35$

Klasik giyim aksesuarı olarak kullanmaya uygun, farklı renk seçenekleri olan Quartz kol saati. Kargo ücreti 2.61$

4. Kadın Kol Saati ve Bileklik Seti

Fiyat : 3$

Kargosu ile beraber yaklaşık 6$ maliyeti olan bir bileklik ve saat takımı. Farklı renk seçenekleri mevcut. Ürün fiyatı 3.09$. Kargo ise ülkemize 2.91$ tutuyor. Kız arkadaşınıza, dostlarınıza verebileceğiniz hediyelik olarak düşünülebilir. Bu fiyat aralığında saatten büyük bir kalite beklememek lazım onu da belirtelim.

5. Klasik Görünümlü Deri Kayışlı Erkek Saat

Fiyat:  4.16$

Oldukça şık görünüme sahip, deri kayışı, farklı renk ve kadran seçenekleri olan bir erkek saati. Hem klasik hem spor giyim ile tercih edilebilecek bir ürün. Kargo ücreti ülkemize 3$ dolar civarında tutuyor. Dolayısıyla toplam maliyet 7$ civarında olacak. Quartz mekanizmalı, fiyatından pahalı görünen bir saat. Orta kısmındaki kadranlar dekoratif ve herhangi bir fonksiyonu yok. Meraklıları değerlendirebilir.

6. 925 Ayar Gümüş Kristal Taşlı Kadın Küpe

Fiyat: 4.15$ (Promosyon dönemlerinde 2.5$)

Bu fiyat bandında fazla kalite aramak tabii ki mümkün değil. Fakat gündelik olarak kullanacak takı arayışında iseniz ya da kız arkadaşınıza bütçenize uygun bir hediye vermek istiyorsanız bu küpelere bir şans verebilirsiniz. Fiyatı indirim zamanlarına göre 2-4$ arası değişen küpeler için herhangi bir kargo ücreti tahsil edilmiyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.