The Wrong Missy (2020) Film İncelemesi

Bir Netflix Komedisi

13 Mayıs 2020’de Netflix‘de gösterime giren The Wrong Missy, çerez misali tüketilen romantik komedilerin son örneklerinden. Başrollerinde David Spade ve Lauren Lapkus‘un yer aldığı film, havalimanında tanıştığı ve kafasının uyuştuğu güzeller güzeli Melissa yerine bir kaç ay önce berbat bir randevu yaşadığı Missy’ye mesaj atıp, onu şirketin Hawai’deki tatiline davet eden plaza çalışanı bankacı Tim Morris’in hikayesini anlatıyor. Hawai’de geçen tatil ve eski nişanlının da aynı otelde yer alması gibi unsurlar, filmi ister istemez Forgetting Sarah Marshall ile benzeştiriyor.

Vasatın Biraz Altında

David Spade‘in epey silik kaldığı filmi absürd performansı ile Lauren Lapkus taşıyor denebilir. Molly Sims pek güzel yaşlanmış. Muhteşem Hawai manzaları ile süslü film, türün tüm klişelerini bünyesinde barındırıyor. Oyunculuk namına fazla bir beklentimiz yok. Fakat film bel altı sahneler dışında aman aman izleyiciyi güldürecek esprileri de barındırmıyor. Rob Schneider‘in filmde ne yaptığını anlamak güç. Film boyunca sarpa sarılan hikaye son 15-20 dk’da çok hızlı düğümleniyor. Genel olarak değerlendirilecek olursa, filmin çerezlik filmler klasmanı için dahi basit kaçtığını söylemek mümkün. Neyse ki The Wrong Missy fazla uzun bir film değil ve izleyiciyi fazla sıkmadan hepimizin tahmin ettiği finale ulaşıyor. Boş vaktiniz varsa, türü seviyorsanız, arkadaş grubu ya da sevgili ile izleyerek biraz iyi vakit geçirebilirsiniz. Benim puanım 5/10.

You may also like...

3 Responses

 1. Can dedi ki:

  Hocam Merhaba, Ekşisözlükte Rosencruz adlı kullanıcı sizseniz size bir sorum olacaktı. Ben bir projem için .us domain alan adını almak istiyorum ama amerikan vatandaşı değilim. Entrynizde namecheap üzerinden herhangi bir belge istenmediğini söylemişsiniz acaba detay verebilir misiniz ? Teşekkür ederim.

  • RosenCruz dedi ki:

   Geçmişte böyle bir domain almış sonra kullanmayıp düşürmüştüm. Az önce tekrar denediğimde NameCheap ABD’de vatandaş, şirket ya da organizasyon olması gerektiğini söyledi. Satın almanın son aşamasına kadar gitmedim. Muhtemelen kaydederler ama sonra evrak isterler. Gönderemezseniz elinizden geri alırlar. O nedenle bence şu anda .US mantıklı bir seçim değil.

 2. Can dedi ki:

  rehbercansan/AT/gmail.com bana buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.